Apartmány v Chorvátsku - priamy kontakt s majiteľom. Ľahký a peniaze-úspory spôsob prevedenie rezervácie! croatia apartments kroatie vakantie kroatien-ferienwohnungen croazia appartamenti hrvatska apartmani chorvatsko apartmany horvatorszag apartmanok chorwacja apartamenty apartmany chorvatsko hrvaska apartmaji

Apartmány Mladenka  Tribunj
Náš dom je v Tribunj, v dochádzkové vzdialenosti od krásnej pláže a živé centrum. Dom sa nachádza v blízkosti centra, ale ticho sa nachádza. K dispozícii sú tri apartmány: pre 2-5 osoby. Tribunj je atraktívne dedine na pobreží Dalmácie. Nájdete tu všetko, čo potrebujete: reštaurácie, bary, supermarket, mäsiarstvo, pekárstvo a denný trh. Diskotéky a turistické atrakcie sú k dispozícii v Vodice, 3 km ďaleko. Užite si relaxačnú dovolenku, budeme vás cítiť ako doma!

croatia apartments
Private parking Sea view
Balcony Grill in garden
SAT TV Washing machine
Pets permitted
apartments mladenka tribunj
Apartmány Jasmina Ljubljeva 
Vážení hostia, ak máte záujem o dom, kde sú súkromie a pohostinstvá veľmi cenené, ste na správnej adrese. Náš dom je ticho sa nachádza na kopci v Ljubljeva u Trogiru, 70 m od pláže. K dispozícii sú štyri apartmány pre štyri osoby a jeden apartmán pre dve osoby. Radi zabezpečíme Váš odvoz z letiska. Tam je pristátie kotviska v prípade, že si prinesiete loď s vami.

croatia apartments
Private parking Air-conditioning
Balcony Grill in garden
Sea view SAT TV


apartments jasmina ljubljeva
Apartmány Mornar Arbanija 
Apartmány "Villa Mornar" sa nachádza v Arbanija na ostrove Čiovo, dištancoval od Trogir len 4 km. Sme len 20 m od mora. V dome je 6 apartmánov, ktoré možno prijímať 2 až 8 osôb, v ktorých je možné ubytovať až 24 osôb. Každý byt má vlastný balkón a krásny výhľad na more. V prednej časti domu sa nachádza parkovisko a malé kamienkové pláže. Máme vlastné 2 lôžkami (bóje) pre člny. V malej obci marina tam môže byť poskytnutá miest pre lode do 5 m v prípade zlého počasia.

croatia apartments
Private parking Air-conditioning
Balcony Grill in garden
Sea view Washing machine
SAT TV
apartments mornar trogir
Apartmány Radacic Sevid 
Náš dom je ticho leží, 20 m od mora (prvý rad od mora) v Sevid medzi Šibenik a Trogir. Ak chcete našich hostí ponúkame ubytovanie v apartmánoch twoo: Jeden apartmán A5, dve dvojlôžkové spálne, toalety (sprcha / WC) a kuchyňa / obývacia izba s pohovkou rozšíriteľný pre jednu osobu. Byt B6 sa dve dvojlôžkové spálne, kuchyňa / obývacia izba s pohovkou rozšíriteľný pre dve osoby a dve WC (sprcha / WC). Všetky apartmány majú SAT / TV a oddelené terasy.
croatia apartments
Private parking Sea view
Balcony SAT TV
apartments radacic sevid
Apartmány Mate in Privlaka 
Náš rekreačný dom je v Privlaka priamo na pláži. K dispozícii sú 2 apartmány: 1 apartmán pre 4 osoby a jeden pre 5 osôb .. Privlaka je malou osadou v okolí Zadaru, presnejšie medzi Nin a Vir. Môžete si oddýchnuť a užiť si svoju dovolenku v pokojnom zálive Kde je nachádza Privlaka. Blízkosti atraktívnych výletných miest, Národného parku Kornati, a niekoľkých mestách je toto miesto dobrou voľbou pre tých, ktorí majú radi viac uvoľnená letnú dovolenku.

croatia apartments
Private parking Sea view
Balcony Grill in garden
SAT TV
apartments mate privlaka
Chorvátsko apartmány, Chorvátsko luxusné vily, Chorvátsko majitelia priame, Chorvátsko cestovného ruchu, Chorvátsko cestovanie, Chorvátsko Villa dovolenka, Chorvátsko vily na prenájom Chorvátsko Dovolenka, Chorvátsko vily, Chorvátsko apartmány, Chorvátsko apartmány na prenájom, Chorvátsko lacné dovolenky, Chorvátsko rodinná dovolenka, Chorvátsko dovolenka víl